5 korakov za izdelavo čudovite uganke Instagram Grid Feed (+ brezplačna predloga)

Sledite tem 5 korakom, da ustvarite vir Puzzle Instagram Grid. Tako lahko svojo mrežo razdelite na čudovite posamezne slike. Priložena BREZPLAČNA predloga.

Nedolgo nazaj – okoli lanskega poletja – sem doživel pravi padec z Instagramom. Vse te spremembe algoritmov in govorice o shadowbans ter velik padec v angažiranosti mojih objav so me spravile na nizko točko. Ali pravzaprav vrhunec; vrhunec frustracije!

Vendar se nisem želel prepustiti skušnjavi, da bi preprosto odnehal, želel sem najti način, da se znova zabavam z Instagramom in ustvarim vir, ki dodaja vrednost mojemu občinstvu, tako da jim polepša dan z eno ploščico .In vedela sem, da želim biti a skladen videz ki obiskovalcem pove nekaj o meni in mojih dizajnih. Želel sem, da moj vir resnično vzbudi čustva, ki jih JuniperOats predstavlja: Dizajni, ki privabijo nasmeh v vaš dan in vas spomnijo, da raj ni le kraj, ampak stanje vašega duha. Dizajni, zaradi katerih se počutite žive, čuječe in v stiku s svojim notranjim romantikom.

Zato sem se odpravil na misijo, da bi našel druge račune, ki so se mi zdeli navdihujoči in ki so se mi pojavili @twigyposts in kako edinstveno je uredila svoje čudovite fotografije, sem vedel, kaj hočem: vir, v katerem je vsaka objava pomembna sama po sebi, a tudi del širše slike. Del moje celotne zgodbe znamke; predstavljen v mojem viru.

Zdaj, odkar sem to storil, dobivam veliko zahtev sledilcev in oboževalcev o tem, kako ustvarjam svoj vir. In ko neverjetno pokuka na Predogled aplikacije me je vprašal, ali sem pripravljen deliti svojo skrivnost. Rekel sem: Veš, kaj bi o tem moral napisati v blogu.

Torej brez odlašanja, tukaj so 5 korakov Vzamem in orodja Za ustvarjanje svojega vira Puzzle uporabljam:

1. korak: Pripravite svojo sestavljanko Instagram mrežo v Adobe Illustratorju

Ustvarim praznino mreža 3×13 kvadratov z uporabo programa Adobe Illustrator. Uporabite lahko tudi Photoshop, vendar mi je všeč, da lahko z uporabo Illustratorjevih risbnih plošč enostavno izvozim vsako posamezno ploščico kasneje, ko končam z oblikovanjem vira.

Kliknite tukaj za brezplačno prenesite mojo Instagram Grid Template .

2. korak: Oblikujte osnovni obris vaše Instagram mreže

Izbrala sem svojega barvna paleta in začnite nanašati plasti od ozadja navzgor. Pomeni tako kot dobra stara kolaž v naših šolskih dneh sem najprej dodal osnovne oblike in se nato prebil v ospredje z vedno več fotografijami.

Opomba: Nekatere fotografije uporabim kot ozadje (običajno bolj nevtralne tone, kot so bele in sive), medtem ko bodo druge fotografije postale moje glavne slike, tiste, ki bodo predstavljale glavni poudarek objave.

3. korak: dodajte fotografije in besedilo svojih junakov

Zdaj, ko se osnovni obris oblikuje, začnem vnašati te glavne slike v plasti in slika za sliko ustvarja celoten tok vsebine. Za to že hranim svoje najljubše pisave, ki sem jih izbral za svoje dizajne, in svoj logotip poleg umetniških plošč – pripravljen za uporabo.

LJUBIM LJUBEZEN tipografija zato ga rad vključim v svoj vir, ne le za podajanje verbalnih izjav, ampak tudi kot način za dodatno oblikovanje svoje strani – da ustvarim tisto vzdušje, ki ga imam.

To je najbolj delovno intenziven korak in mi lahko včasih vzame nekaj dni, kot jaz hodite naprej in nazaj, dokler se vam ne zdi vse prav . tudi jaz posvetiti veliko pozornosti temu, kako vsaka posamezna ploščica se bo izkazalo. Na koncu boste imeli nekaj dodatnih objav in to je v redu, to omogoča celotnemu viru, da diha, vendar se bolj ali manj trudim, da ima vsak kvadrat nekaj vizualno prijetnega ali majhno zgodbo za povedati.

Opomba: Kar zadeva mojo vsebino, sledim pravilu 80/20, kar pomeni, da je 80 % moje vsebine življenjski slog in pripovedovanje zgodb, medtem ko se 20 % osredotoča na moje dejanske izdelke in dizajne.

4. korak: Shranite posamezne slike

Ko sem zadovoljen s tem, kako vse izgleda (vključno z ločljivostmi slik), umetniške plošče izvozim kot posamezne datoteke JPG:

    Datoteka > Izvozi > Shrani za splet (Podedovano)… funkcija

Opomba: Rad uporabljam bližnjico za svoj mac, ki je OPTION+SHIFT+COMMAND+S

Če namesto tega uporabljate Photoshop, boste morali najprej ustvariti mrežo z orodjem za ravnilo in nato poiskati dober način za rezanje platna. Obstaja nekaj brezplačnih aplikacij, kot je ki vam lahko pomaga pri tem, vendar bo potrebnih nekaj več poskusov in napak, da se prepričate, da se bo na koncu vse znova poklopilo.

5. korak: dodajte slike v aplikacijo za predogled, da načrtujete vir

Ko sem vse objave shranil kot datoteke JPG, jih nato prenesem v svoj iPhone (Ha, ali lahko rečete, da sem popolni Apple geek?! Tudi vse moje risbe za trgovino so ustvarjene v mojem iPadu Pro.)

Nato jih naložim v svojo ljubljeno Predogled aplikacije od koder lahko urnik njih in poskrbite, da vedno pridejo ven točno v vrstnem redu, ki sem ga nameraval .

Prav tako mi omogoča, da vidim vse v kontekstu Instagramova naravna velikost : telefon. In če ugotovite, da so nekateri ali vaši elementi (vrsta, vzorci, slike itd.) premajhni, se lahko vedno vrnete in uredite izvorno datoteko. Če pa vse izgleda dobro, ste zdaj pripravljeni zatresti svet Instagrama – en čudovit kos sestavljanke naenkrat!

To je to!

Če iščete čudovite slike za svojo ugankarsko mrežo na Instagramu, so tukaj moje priljubljene.

Moji najljubši slikovni viri

01 – Moj socialni kustos : Naročniška trgovina Jasmine Star mesečno ponuja napise + slike, izbrane za vaš vir.

02 – Kate Max Stock : Kate Max ponuja trgovino s plačilom za fotografije in mesečne brezplačne fotografije, če se prijavite na njen poštni seznam.

03 – Stock That Rocks : Bloguettes imajo model s plačilom po fotografiji in dve različni možnosti članstva, da dobite močne fotografije.

04 – Twigyposts : Omg, Janine Styled Stock Photos niso samo cenovno dostopne Stock Photos, ampak so tudi tople, vabljive in edinstvene in preprosto sem njen največji oboževalec! Ima možnost članstva in vse na enem mestu s plačilom za fotografijo.

05 – Stocksy : Pri Stocksyju dobite stock fotografijo + kinematografijo, narejeno z ljubeznijo. Stocksy je dom visoko urejene zbirke brezplačnih fotografij in videoposnetkov, ki so lepi, značilni in zelo uporabni.

06 – Smrt delnicam : Death to Stock vsak mesec uporabi našo ekipo fotografov po vsem svetu za izdelavo fotopaketov – ti paketi so skrbno oblikovane zgodbe, ki jih spremlja 12+ fotografij z vidika umetnika. Zagotovite si dva paketa na mesec z njihovim članstvom.

07 – Unsplash : Unsplash ponuja BREZPLAČNE fotografije za prenos, ki jih je podarila velikodušna skupnost fotografov.

08 – Slike Kabooma : Še en BREZPLAČEN vir fotografij, ki ponuja čudovite fotografije za vaš vir.

Ti si na vrsti, da ustvariš svoj vir uganke! Upam, da je bila ta vadnica v pomoč. Prosim, pustite mi komentar spodaj, če imate kakršna koli vprašanja.

Avtor: Judith Brieger
Lastnik in oblikovalec zadaj Studio JuniperOats in soustanovitelj Studio White Space . Judith je tržnica, ki je postala oblikovalka z veliko ljubeznijo do minimalizma, belega prostora in vsega lepega. Ker je v Evropi diplomirala iz poslovanja in je delala v Nemčiji, Dublinu, Londonu, Milanu in Honoluluju za velike blagovne znamke, kot je LEGO, ima edinstven in igriv pogled na najnovejše trende oblikovanja in blagovnih znamk po vsem svetu. Njena ustvarjalnost in marketinška briljantnost sta mnogim malim in velikim podjetjem pomagala priti na novo raven uspeha.